המלצות מלקוחות

נ' מספר

לפני כשנתיים, עבדתי במשרת סטודנט ברשת מזון מהיר גדולה. באחת המשמרות, אחד הלקוחות שהיה מאוכזב מהשירות שקיבל, החליט להביע את תסכולו על ידי הטחת ארוחת הצהריים שלי בחוזקה בפניי, תוך כדי שהחזיק את בנו התינוק (בן פחות משנה באותו זמן). מתוך אינסטינקט והגנה עצמית, הדפתי את השולחן לעבר הבחור, ולאחר חילופי צעקות הדדי, הבחור עזב.
כשעה לאחר האירוע, הגשתי תלונה במשטרת ישראל, וכך עשה גם הלקוח כנגדי. חקירה התנהלה, כמו כן עימות בין שנינו. לבסוף, התובעת המשטרתית הסבירה לי שנכתבה טיוטת כתב אישום כנגד שנינו, אך ישנה אפשרות של פשרה במסגרת "הסדר מותנה", בה עליי להודות בביצוע עבירה פלילית ולשלם קנס גבוה במקום. בשלב זה, ובעזרת הרשת בה עבדתי, שכרתי את שירותיה של עו"ד ענבל דוכובני זאבי. ענבל קיבלה אותי במשרדה, וביררה איתי אודות המקרה, שאלה על כל פרט ונכנסה לדקויות הקטנות ביותר, במקסימום האדיבות והכבוד האפשריים.

עו"ד ענבל דוכובני-זאבי לא ויתרה, ונלחמה בשבילי שוב ושוב. גם כשנראה שהתביעה המשטרתית לא מוכנה להתפשר על הקביעה – קנס גבוה עם כתם של הודאה בביצוע מעשה פלילי או הליכה למשפט. עו"ד ענבל דוכובני-זאבי הציגה טיעונים רבים ומשכנעים, ואף ביקשה שאציג תעודות הוקרה שלי משירותי הצבאי, תקדימים משפטיים משנים עברו, וכל כלי משפטי שבאמתחתה על מנת לחלץ אותי מאימת הדין.

לאחר הדברות חוזרת ונשנית עם המשטרה, הצליחה לבסוף עו"ד דוכובני-זאבי לקבוע פגישה עם מפקד היחידה הארצית לפשרות בגין עבירות קטנות (יחידת "הסדר מותנה"). היא דיברה עם המפקד ברגישות אך בנחישות. סיפרה לו אודותיי, סטודנט וחייל משוחרר שנקלע לסיטואציה שלא מרצונו ועל כל ההתרחשות שנעשתה. בסופו של דבר, עו"ד ענבל דוכובני-זאבי הצליחה לשכנע את מפקד היחידה להביא לסגירה מוחלטת של התיק.

אני לא יכול לתאר במילים כמה שמחתי והתרגשתי כשעו"ד דוכובני-זאבי הצליחה להציל אותי. בתור סטודנט בעל אמצעים מוגבלים, כניסה למשפט פלילי נשמע כמו סיוט איום ונורא, שנחסך ממני אודות לשירותה המקצועי והבלתי מתפשר של עו"ד דוכובני-זאבי. בתור מי שמעולם לא הכיר את עולם חקירות המשטרה ובתי המשפט, תמיד שמעתי על עורכי דין כאנשים קרים, אינטרסנטים שכל רצונם הוא כסף. במקרה זה, אני יכול להעיד על עו"ד דוכובני-זאבי כאשת מקצוע שהתייחסה אליי ברגישות ובאנושיות רבה, הקשיבה לי ועשתה עבורי הכל כדי שהתיק יסגר. לכן, הייתי מעוניין להמליץ לכל מי שנקלע לצרה משפטית, היא עורכת הדין שאתם צריכים. בלעדיה, יכול להיות שהסיפור שלי היה נגמר אחרת.

המלצות נוספות

ש' מספרת

תוך חצי שעה מהרגע שהתקשרתי לענבל היא הגיעה אליי, כשהשוטרים עדיין מחוץ לדלת.
השוטרים הלחיצו אותי לגמרי והרגשתי שהכול קורס לי.

ענבל הרגיעה אותי מהשניה הראשונה בטלפון, ומעצם נוכחותה בסיטואציה. היא ליוותה אותי לתחנת המשטרה ועזרה לי לסדר את המחשבות שלי וחיזקה אותי כדי שאוכל להתמודד עם הסיטואציה רגועה יותר.

ענבל נתנה לי כלים לצאת מהסיטואציה הזו בצורה הטובה ביותר, ליוותה אותי לאורך כל תהליך החקירה, ייעצה לי בכל זמן שהייתי צריכה עד שהתיק נסגר (וגם טיפה אחרי).
אני לא יודעת מה הייתי עושה בלעדיה בסיטואציה הזאת.

אני אסירת תודה על האופן שבו היא טיפלה בסיטואציה, האדיבות שלה, המקצועיות שלה ותשומת הלב לפרטים.
תודה רבה רבה!

צ' מספר

"בזכות עזרתה והכנתה של עו"ד ענבל דוכובני-זאבי, ידעתי בדיוק איך להתנהל בחקירה בתחנת המשטרה. התיק נסגר במהירות ולא שמעתי מהם יותר לעולם"

"אסור לזלזל בחשיבותה של הכנה לחקירה משטרתית, גם במה שנראה כדבר קטן וחסר חשיבות. זה יכול להיות ההבדל בין הסתבכות פלילית, לסגירת התיק במהירות. עו"ד דוכובני זאבי הכינה אותי בצורה מעמיקה ומקצועית ובזכותה נכנסתי לחקירה בביטחון מלא, בידיעה איך להתנהל ובמודעות מלאה לזכויות שלי"

מ' מספרת

"ענבל,
היכולות המילוליות שלי היו לי לעזר לאורך הדרך, אבל כעת, אין בהן די כדי לבטא את תודתי אלייך. היית שם לצדי מההתחלה בכל רגע בו הזדקקתי לתמיכה.

הרגשתי מוגנת ועטופה, שמרת עלי כאחות גדולה, אחות-אשה. תודה על האכפתיות האמיתית, המקצועיות והאחריות. יש לך חלק עצום בהצלחת תהליך שהיה מורכב וקשה בעבורי, אך הסב לי בסופו תחושות של רווחה ושמחה עמוקה.
יישר כח, "

דילוג לתוכן