אודות

עו"ד ענבל דוכובני זאבי:

לעורכת הדין ענבל דוכובני-זאבי נסיון של למעלה מעשור בניהול וטיפול בתיקים פליליים ותיקי צווארון לבן על כל הרבדים שבהם, הן בישראל והן בארצות הברית. היא הביאה לסגירתם של תיקים רבים, לזיכויים, לחזרה מאישומים, להגעה להסדרי כופר ולגזירת עונשים קלים. 

עו"ד דוכובני-זאבי עבדה במשרדי עורכי דין מובילים בישראל ובקליפורניה שבארצות הברית, וייצגה אנשי מפתח במשק ובעולם הבידור, עורכי דין, רופאים, מנהלים, מהנדסים, אנשי עסקים, חברות, ואנשים מן השורה שמצאו עצמם מעורבים כחשודים או כנאשמים בפרשות פליליות ובכלל זה בעבירות של הלבנת הון, ניירות ערך, מס, שוחד, הפרת אמונים, הגבלים עסקיים, ובעבירות פליליות קלאסיות.

בשנות עבודתה של עו"ד דוכובני-זאבי במשרד חן יערי רוזן-עוזר ושות' ייצגה ענבל לקוחות בתיקי הצווארון הלבן הגדולים והנודעים ביותר במדינה. הנסיון שצברה בעבודתה כעורכת דין פלילית במשרד המוביל Werksman Jackson & Quinn בלוס אנג'לס שבארה"ב, מאפשר לה לגשת לתיקים בהם היא מטפלת מזווית ראיה בינלאומית רחבה, ומקנה לה יתרון ייחודי בטיפול בתיקי הסגרה, ובליווי ישראלים שנעצרים ומועמדים לדין בחו"ל בכלל ובארה"ב בפרט. היא מביאה ללקוחותיה בישראל שירות בסטנדארט בינלאומי.

פרסומים:

דוכובני-זאבי סיימה בהצטיינות תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת ת"א (LL.B.)  ותואר שני במשפטים בהצטיינות באוניברסיטת קולומביה שבארה"ב (LL.M.). היא גם סיימה בהצטיינות והצטיינות יתרה תואר ראשון בפיזיקה ובפילוסופיה באוניברסיטת ת"א – תואר שצייד אותה בכלים יחודיים לחשיבה ביקורתית ומדעית אותה היא מיישמת בעולם המשפטי.

בעלת רשיון לעריכת דין בישראל משנת 2009, ובקליפורניה שבארה"ב משנת 2014.

חברה ופעילה בארגוני עורכי דין פליליים בינלאומיים, ובכללם:

National Association of Criminal Defense Lawyers

California Attorneys for Criminal Justice

Womens Laywer Association of Los Angeles

California Public Defenders Association

על המשרד:

כשמשרדנו מקבל תיק לטיפול, מטרתנו היא לוודא שהאירוע יישאר קטן ככל הניתן, ולהביא לסיומו בצורה המהירה ביותר, תוך מיזעור הנזק שעלול להיגרם ללקוח.
ראשית, נכין אתכם לחקירה כך שתגיעו אליה מעמדה של ידע וכח. למן הרגע הראשון נחתור לסגירת התיק. בתיקים שמגיעים להליך של שימוע, נדגיש בפני רשויות התביעה את נקודות החולשה בתיק, ונציג לה טיעון מקיף שמוביל למסקנה כי מוצדק לסגור את התיק.

לחילופין, ננסה להעביר את התיק לאפיק של "הסדר מותנה", להגיע להסדר של כופר, להסדר טיעון של "אי הרשעה" או להסדר טיעון עם ענישה מקילה. 

בחלק מהתיקים הדרך להגיע לתוצאה הטובה ביותר תהיה לקחת את התיק לבית המשפט ולנהל אותו שם בעוצמה: חקירות נגדיות נוקבות, ערעור אמינות עדים, מהלכים לפסילת ראיות התביעה, הצגת ראיות מטעם ההגנה, וטיעון תקיף לחפות.
באשר נלך, נעשה הכל כדי לשמור על שמכם הטוב, חירותכם ועתידכם המקצועי.
משרדנו מונע מתפיסה סניגוריאלית עמוקה: מהכרה בכך שמערכות משפט לעיתים טועות ומרשיעות חפים מפשע; שרשויות חקירה לא תמיד מצליחות להגיע לחקר האמת; שאנשים חפים מפשע יכולים להגיע למצב שבו הם מודים הודאות שווא בעבירות שכלל לא ביצעו; ש"זיהוי" חשוד במסדר זיהוי עשוי להיות שגוי; שעדויות ראייה יכולות להיות מתעתעות; שבמקרים רבים הרשויות מנפחות אירועים ואישומים;

אנו גאים ביכולתנו לספק ללקוחותנו הגנה שמתבססת על חשיבה מחוץ קופסה, ניתוחי עומק, עבודת שטח, בניית אסטרטגיה כוללת והכרות מעמיקה עם מערכת המשפט.

ושהמערכת מטילה בקלות ייתרה עונשי מאסר בלתי מצודקים. מטרתנו היא לוודא שלכם זה לא יקרה.

על תהליך העבודה מולנו:

לקוחות המשרד מעורבים בכל שלב בהליך הייצוג. אנחנו פועלים בשקיפות מלאה, מיידעים את הלקוחות על כל התפתחות, משוחחים על הסיכונים ופורסים בפניהם את קשת האפשרויות הפתוחות בפניהם. ניסיוננו מראה שרק באמצעות שיח פתוח ניתן לקבל את ההחלטות הטובות ביותר עבור כל לקוח ולקוח. בהכנה לחקירה במשטרה ולעדות בבית המשפט אנחנו מבצעים עם הלקוח ניתוח תרחישים וסימולאציות. נדריך אתכם, נמקד אתכם, נאמן אתכם ונצעד אתכם יד ביד לאורך כל ההליך.

דגשים:

אין הצלחות מובטחות בהליך פלילי, אבל מגיע לכם שיעמוד לצידכם סניגור שיעשה כל מה שניתן כדי שתזוכו, כדי שהתיק נגדכם ייסגר, וכדי שהנזק שייגרם לכם מהפרשה יהיה מינימאלי. אנחנו לא מייפים את המציאות. נציג לכם אותה כפי שהיא, נשרטט בפניכם מפת דרכים, נדון בדרכי פעולה אפשריות וביתרונותיהן, ונחתור בכל הכח להגיע לתוצאה הטובה ביותר האפשרית.

למה לבחור בנו:

משרד בוטיק קטן, נמרץ, אמביציוזי ואישי

רקורד עשיר של הצלחות: