אודות

עו"ד ענבל דוכובני זאבי

לעורכת הדין ענבל דוכובני-זאבי נסיון של למעלה מעשור בניהול וטיפול בתיקים פליליים ותיקי צווארון לבן מורכבים, הן בישראל והן בארצות הברית. היא הביאה לסגירתם של תיקים רבים, לזיכויים, לחזרה מאישומים, להגעה להסדרי כופר ולגזירת עונשים קלים. 

עו"ד דוכובני-זאבי עבדה במשרדי עורכי דין מובילים בישראל ובקליפורניה שבארצות הברית, ומייצגת אנשי מפתח במשק ובעולם הבידור, עורכי דין, רופאים, מנהלים, מהנדסים, אנשי עסקים, חברות, ואנשים מן השורה שמצאו עצמם מעורבים כחשודים או כנאשמים בפרשות פליליות . בין היתר טיפלה בהצלחה בפרשיות הלבנת הון, ניירות ערך, מס, שוחד, הפרת אמונים, הגבלים עסקיים, ובעבירות פליליות קלאסיות. היא משמשת תדיר כפרשנית משפטית בערוצי הרדיו והטלוויזיה.

בשנות עבודתה של עו"ד דוכובני-זאבי במשרד חן יערי רוזן-עוזר ושות', ייצגה ענבל לקוחות בתיקי הצווארון הלבן הגדולים והנודעים ביותר במדינה. הניסיון שצברה בעבודתה כעורכת דין פלילית במשרד המוביל Werksman Jackson & Quinn בלוס אנג'לס שבארה"ב, מאפשר לה לגשת לתיקים בהם היא מטפלת מזווית ראיה בינלאומית רחבה, ומקנה לה יתרון ייחודי בטיפול בתיקי הסגרה, ובליווי ישראלים שנעצרים ומועמדים לדין בחו"ל בכלל ובארה"ב בפרט. היא מביאה ללקוחותיה בישראל שירות בסטנדארט בינלאומי.

דוכובני-זאבי סיימה בהצטיינות תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת ת"א (LL.B.)  ותואר שני במשפטים בהצטיינות באוניברסיטת קולומביה שבארה"ב (LL.M.).  היא גם סיימה בהצטיינות והצטיינות יתרה תואר ראשון בפיזיקה ובפילוסופיה באוניברסיטת ת"א (B.Sc.) – תואר שצייד אותה בכלים יחודיים לחשיבה ביקורתית ומדעית אותה היא מיישמת בעולם המשפטי.

בעלת רשיון לעריכת דין בישראל משנת 2009, ובקליפורניה שבארה"ב משנת 2014.

פרסומים:

דוכובני-זאבי סיימה בהצטיינות תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת ת"א (LL.B.)  ותואר שני במשפטים בהצטיינות באוניברסיטת קולומביה שבארה"ב (LL.M.). היא גם סיימה בהצטיינות והצטיינות יתרה תואר ראשון בפיזיקה ובפילוסופיה באוניברסיטת ת"א – תואר שצייד אותה בכלים יחודיים לחשיבה ביקורתית ומדעית אותה היא מיישמת בעולם המשפטי.

בעלת רשיון לעריכת דין בישראל משנת 2009, ובקליפורניה שבארה"ב משנת 2014.

חברה ופעילה בארגוני עורכי דין פליליים בינלאומיים, ובכללם:

National Association of Criminal Defense Lawyers

California Attorneys for Criminal Justice

Womens Laywer Association of Los Angeles

California Public Defenders Association

על המשרד

משרדנו מונע מתפיסה סניגוריאלית עמוקה: מהכרה בכך שמערכות משפט טועות לעיתים; שרשויות חקירה לא תמיד מצליחות להגיע לחקר האמת; שאנשים חפים מפשע עלולים למסור הודאות שווא; שעדי ראיה עלולים לטעות בזיהוי חשוד במסדר זיהוי; שעדויות ראיה עלולות להיות מתעתעות; שממצאי דנ"א יכולים לנבוע מהעברה משנית של דנ"א; ושהמערכת מטילה בקלות ייתרה עונשי מאסר בלתי מוצדקים. מטרתנו היא לוודא שלכם זה לא יקרה.

רקורד עשיר של הצלחות:

  • סגירת תיקים בשלב החקירה
  • סגירת תיקים בשימוע
  • סגירת תיקים ב"הסדר מותנה"
  • זיכויים לאחר ניהול משפט
  • זיכויים בטענת "אין להשיב לאשמה"
  • זיכויים בהליכים משמעתיים
  • סיום תיקים ב"אי הרשעה"
  • גזרי דין מקלים
  • זיכויים והפחתת ענישה בהליכי ערעור

על תהליך העבודה מולנו

לקוחות המשרד מעורבים בכל שלב בהליך הייצוג. אנחנו פועלים בשקיפות מלאה, מיידעים את הלקוחות על כל התפתחות, משוחחים על הסיכונים ופורסים בפניהם את קשת האפשרויות הפתוחות בפניהם. ניסיוננו מראה שרק באמצעות שיח פתוח ניתן לקבל את ההחלטות הטובות ביותר עבור כל לקוח ולקוח. בהכנה לחקירה במשטרה ולעדות בבית המשפט אנחנו מבצעים עם הלקוח ניתוח תרחישים וסימולאציות. נדריך אתכם, נמקד אתכם, נאמן אתכם ונצעד אתכם יד ביד לאורך כל ההליך.

דגשים

אין הצלחות מובטחות בהליך פלילי, אבל מגיע לכם שיעמוד לצידכם סניגור שיעשה כל מה שניתן כדי שתזוכו, כדי שהתיק נגדכם ייסגר, וכדי שהנזק שייגרם לכם מהפרשה יהיה מינימאלי. אנחנו לא מייפים את המציאות. נציג לכם אותה כפי שהיא, נשרטט בפניכם מפת דרכים, נדון בדרכי פעולה אפשריות וביתרונותיהן, ונחתור בכל הכח להגיע לתוצאה הטובה ביותר האפשרית.

למה לבחור בנו

משרד בוטיק קטן, נמרץ, אמביציוזי ואישי

דילוג לתוכן